Riviera Olimpike: Nisja mė 31 Dhjetor dhe qėndrimi 2 dhe 3 netė. - Hotel Royal Palace & SPA 4* - 2 netė - €129 dhe 3 netė - €189. - Hotel Poseidon Palace 4* - 3 netė - €169. - Hotel Litohoro Olympus 4* - 2 netė ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 129.00

Riviera Olimpike: Nisje mė 8, 24 Dhjetor, 14, 16 Shkurt, 8, 9, 14, 16 Mars. - Vizitohen: Kostur, Selanik, Katerini, Meteora dhe Janinė. Fjetje 1 natė dhe Mėngjes nė Hotel Platon Beach nė Riviera Olimpike. Udhėtimi v...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 59.00