Riviera Olimpike: Nisje mė 20, 21, 27, 28 Prill. - Vizitohen: Kostur, Selanik, Katerini, Meteora dhe Janinė. Fjetje 1 natė dhe Mėngjes nė Hotel 2*Superior nė Riviera Olimpike. Udhėtimi vajtje ardhje me autobus dhe S...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 49.00