Parga - Preveza: Nisja mė 31 Gusht, 7, 14, 21 Shtator - Vizitohet: Parga, Preveza, Lefkada dhe Janina. Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus, Fjetjen 2 netė nė Hotel Niko 2* Superior, Fjetje dhe Mėngjes , Shėt...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 69.00

Parga - Preveza: - Nisje ēdo tė Martė dhe tė Premte - Fjetje All Inclusive nė Hotel, Mėngjese, Dreka, Darka dhe Pije, Vajtje - Ardhje me autobus.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 159.00