Paris: - Nisja mė 30 Dhjetor - Vizitohen: Paris. Fjetje 3 Netė nė Paris. Mėngjeset nė Hotel. Fluturimi Direkt me avion Shkup - Paris - Shkup. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranė - Aeroporti i Shkup...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 499.00

Amsterdam: Nisja 29 Dhjetor - Vizitohen: Paris, Bruksel dhe Amsterdam. Vajtje - Ardhje me Avion, Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Fjetjen nė Hotel me mėngjese.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 649.00

Amsterdam: Nisja mė 27 Prill - Vizitohen: Amsterdam, Ljubljanė, Salsburg, Mynih, Hagė, Rotterdam, Pragė, Budapest, Beograd. Fjetje 3 netė nė Amsterdam, 1 natė nė Zadar, 1 natė nė Mynih. 1 natė nė Pragė dhe 1 ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 399.00

Berlin: - Nisja mė 19 Prill - Vizitohet: Berlin. Fluturimi me avion Prishtinė - Berlin - Prishtinė. Fjetje 3 netė nė Berlin. Shoqėrues Shqiptar gjatė gjithė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 339.00

Kolashin: Viti i Ri nė Kolashin: Nisje mė 31 Dhjetor dhe qėndrimi 2 dhe 3 netė. Fjetje, Mėngjese dhe Darka tė pėrfshira. Darka Speciale e Vitit te Ri. - Hotel Four Points by Sheraton 5* - 2 netė €349. 3 ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 349.00

Selanik: Nisja mė 31 Dhjetor dhe qėndrimi 2 ose 3 netė. - Hotel Metropolitan 3* - 2 netė - €66 dhe 3 netė - €99. - Hotel Sun Beach 4* 2 netė - €129 dhe 3 netė - €169. - Hotel Santa Beach 4* - 3 netė - ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 66.00

Tel Aviv: Nisja mė 14, 21 Mars. - Vizitohen: Tel Aviv, Bethlehem, Jerusalem, Deti i Vdekur, Nazareth, Haifa. Ēmimi 599 Euro pėrfshin: Vajtje-Ardhje me Avion, Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Auto...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 599.00

Budva: Nisje 31 Dhjetor dhe Qėndrimi 3 netė. Darka Speciale e Vitit te Ri. - Moskva 4* - Budva, - 2 netė €143, 3 netė €215 - Kalamper Spa 4* - Dobro Voda, - 2 netė €143, 3 netė €175 - ACD Wellness and ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 143.00