Mesdhe: Nisja mė 2 Maj - Vizitohet: Milano, Venecie, Gjenova, Marsejė, Barcelonė. Fjetje 2 netė nė Hotel dhe 3 netė nė Kroēiere. Mėngjeset nė Hotele dhe Kroēiere, Drekat dhe Darkat nė Kroēiere. Udhėtimi va...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė - Kabinė Dyshe:
€ 469.00

Amsterdam: Nisja mė 27 Prill - Vizitohen: Amsterdam, Ljubljanė, Salsburg, Mynih, Hagė, Rotterdam, Pragė, Budapest, Beograd. Fjetje 3 netė nė Amsterdam, 1 natė nė Zadar, 1 natė nė Mynih. 1 natė nė Pragė dhe 1 ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 399.00

Berlin: - Nisja mė 19 Prill - Vizitohet: Berlin. Fluturimi me avion Prishtinė - Berlin - Prishtinė. Fjetje 3 netė nė Berlin. Shoqėrues Shqiptar gjatė gjithė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 339.00

Tel Aviv: Nisja mė 14, 21 Mars. - Vizitohen: Tel Aviv, Bethlehem, Jerusalem, Deti i Vdekur, Nazareth, Haifa. Ēmimi 599 Euro pėrfshin: Vajtje-Ardhje me Avion, Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Auto...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 599.00

Barcelone: Nisja mė 7 Mars - Vizitohen: Barcelonė, Montserrat, Nisė, Monte Carlo, Cannes, Marsejė, Milano. Fjetje 2 netė nė Barcelonė, 1 natė nė Rijeka, 1 natė nė Nisė, 1 natė nė Marsejė dhe 1 natė nė Trieste...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 369.00

Beograd: - Nisje mė 8, 22 Mars. - Vizitohet: Beograd Fjetje, Mėngjese pėr 2 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 89.00

Struge: - Nisje mė 8, 9, 14, 16 Mars. Akomodim nė hotel per 1 natė qėndrimi: - Hotel Ambienti 3*S 29 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė me DJ), - Hotel Solferino 3* 29 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė me D...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 29.00

Paris: Nisja mė 8 Mars - Vizitohen: Paris nė Francė. Fjetje 2 netė nė Paris, 1 natė nė Bourg en Bresse, 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Mynih dhe 1 natė nė Trieste. Udhėtimi me autobus Tiranė - Ljubljanė - My...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 349.00