Niko 2* Superior

Parga - Preveza

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light


Dhomė
Mar
01
Maj
Mėr
02
Maj
Enj
03
Maj
Pre
04
Maj
Sht
05
Maj
Die
06
Maj
Hėn
07
Maj
Mar
08
Maj
Dhomė Standarte ...
01/05/2018: jo disponibėl 02/05/2018: jo disponibėl 03/05/2018: jo disponibėl 04/05/2018: jo disponibėl 05/05/2018: jo disponibėl 06/05/2018: jo disponibėl 07/05/2018: jo disponibėl 08/05/2018: jo disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 fėmijė) 4 € 638.40


« Zgjidh kėtė kutizė dhe kliko "REFRESH" pėr tė dėrguar kėrkesėn edhe nėse nuk ėshtė disponibėl; pėr tė kaluar mbrapsh nė mėnyrėn normale, mos e zgjidh kutizėn dhe kliko "REFRESH" pėrsėri.