Sun Beach Platamon 3* Superior

Riviera Olimpike

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light


Dhomė
Enj
22
Qer
Pre
23
Qer
Sht
24
Qer
Die
25
Qer
Hėn
26
Qer
Mar
27
Qer
Mėr
28
Qer
Enj
29
Qer
Dhomė Standarte (...
22/06/2017: ju lutemi verifikoni kufizimet e checkin/checkout 23/06/2017: ju lutemi verifikoni kufizimet e checkin/checkout 24/06/2017: ju lutemi verifikoni kufizimet e checkin/checkout 25/06/2017: ju lutemi verifikoni kufizimet e checkin/checkout 26/06/2017: ju lutemi verifikoni kufizimet e checkin/checkout 27/06/2017: ju lutemi verifikoni kufizimet e checkin/checkout 28/06/2017: ju lutemi verifikoni kufizimet e checkin/checkout 29/06/2017: ju lutemi verifikoni kufizimet e checkin/checkout

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė) 4 € 891.84
   » nga 22/06/2017 nė 29/06/2017 vetėm E martė,E premte mbrritje janė tė lejuara.
   » nga 22/06/2017 nė 29/06/2017 vetėm E martė,E premte nisje janė tė lejuara.


« Zgjidh kėtė kutizė dhe kliko "REFRESH" pėr tė dėrguar kėrkesėn edhe nėse nuk ėshtė disponibėl; pėr tė kaluar mbrapsh nė mėnyrėn normale, mos e zgjidh kutizėn dhe kliko "REFRESH" pėrsėri.