Vjeshtė nė Manastir - Bitola, 2 Ditė €49 - Vjeshtė I

Manastir - Bitola

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe


Dhomė
Enj
18
Tet
Pre
19
Tet
Sht
20
Tet
Die
21
Tet
Hėn
22
Tet
Mar
23
Tet
Hotel Molika 3* D...
18/10/2018: jo disponibėl 19/10/2018: jo disponibėl 20/10/2018: disponibėl 21/10/2018: jo disponibėl 22/10/2018: jo disponibėl 23/10/2018: jo disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Hotel Molika 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė) 4 € 49.00