Weekend All Inclusive nė Mal tė Zi, 3 Ditė €89 - Vjeshtė - 3 Ditė III

Budva

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe


Dhomė
Mėr
24
Tet
Enj
25
Tet
Pre
26
Tet
Sht
27
Tet
Die
28
Tet
Hėn
29
Tet
Mar
30
Tet
Montenegro Beach...
24/10/2018: jo disponibėl 25/10/2018: jo disponibėl 26/10/2018: disponibėl 27/10/2018: disponibėl 28/10/2018: jo disponibėl 29/10/2018: jo disponibėl 30/10/2018: jo disponibėl
Iberostar 4* Bec...
24/10/2018: jo disponibėl 25/10/2018: jo disponibėl 26/10/2018: disponibėl 27/10/2018: disponibėl 28/10/2018: jo disponibėl 29/10/2018: jo disponibėl 30/10/2018: jo disponibėl
Iberostar 4* Her...
24/10/2018: jo disponibėl 25/10/2018: jo disponibėl 26/10/2018: jo disponibėl 27/10/2018: jo disponibėl 28/10/2018: jo disponibėl 29/10/2018: jo disponibėl 30/10/2018: jo disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Montenegro Beach 4* Becici Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) 3 € 69.00
Iberostar 4* Becici Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) 3 € 89.00
Iberostar 4* Herceg Novi Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) 3 € 79.00