Weekend All Inclusive nė Budva, 3 Ditė €70 - Pranverė - 3 Ditė VI

Budva

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe


Dhomė
Mėr
24
Pri
Enj
25
Pri
Pre
26
Pri
Sht
27
Pri
Die
28
Pri
Hėn
29
Pri
Mar
30
Pri
Montenegro Beach...
24/04/2019: jo disponibėl 25/04/2019: jo disponibėl 26/04/2019: jo disponibėl 27/04/2019: jo disponibėl 28/04/2019: jo disponibėl 29/04/2019: jo disponibėl 30/04/2019: jo disponibėl
Iberostar 4* Dhom...
24/04/2019: jo disponibėl 25/04/2019: jo disponibėl 26/04/2019: jo disponibėl 27/04/2019: jo disponibėl 28/04/2019: jo disponibėl 29/04/2019: jo disponibėl 30/04/2019: jo disponibėl
Iberostar 4* Dhom...
24/04/2019: jo disponibėl 25/04/2019: jo disponibėl 26/04/2019: jo disponibėl 27/04/2019: jo disponibėl 28/04/2019: jo disponibėl 29/04/2019: jo disponibėl 30/04/2019: jo disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Montenegro Beach 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė) 4 € 70.00
Iberostar 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) 3 € 86.00
Iberostar 4* Dhomė Familjare (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė) 4 € 100.00


« Zgjidh kėtė kutizė dhe kliko "REFRESH" pėr tė dėrguar kėrkesėn edhe nėse nuk ėshtė disponibėl; pėr tė kaluar mbrapsh nė mėnyrėn normale, mos e zgjidh kutizėn dhe kliko "REFRESH" pėrsėri.