Weekend All Inclusive nė Mal tė Zi, 3 Ditė €89 - Vjeshtė - 3 Ditė II

Budva

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe


Dhomė
Mėr
17
Tet
Enj
18
Tet
Pre
19
Tet
Sht
20
Tet
Die
21
Tet
Hėn
22
Tet
Mar
23
Tet
Montenegro Beach...
17/10/2018: jo disponibėl 18/10/2018: jo disponibėl 19/10/2018: disponibėl 20/10/2018: disponibėl 21/10/2018: jo disponibėl 22/10/2018: jo disponibėl 23/10/2018: jo disponibėl
Iberostar 4* Bec...
17/10/2018: jo disponibėl 18/10/2018: jo disponibėl 19/10/2018: jo disponibėl 20/10/2018: jo disponibėl 21/10/2018: jo disponibėl 22/10/2018: jo disponibėl 23/10/2018: jo disponibėl
Iberostar 4* Her...
17/10/2018: jo disponibėl 18/10/2018: jo disponibėl 19/10/2018: disponibėl 20/10/2018: disponibėl 21/10/2018: jo disponibėl 22/10/2018: jo disponibėl 23/10/2018: jo disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Montenegro Beach 4* Becici Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) 3 € 89.00
Iberostar 4* Becici Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) 3 € 89.00
Iberostar 4* Herceg Novi Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) 3 € 79.00