Weekend All Inclusive nė Budva, 3 Ditė €70 - Pranverė - 3 Ditė VIII

Budva

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe


Dhomė
Mėr
01
Maj
Enj
02
Maj
Pre
03
Maj
Sht
04
Maj
Die
05
Maj
Hėn
06
Maj
Mar
07
Maj
Montenegro Beach...
01/05/2019: jo disponibėl 02/05/2019: jo disponibėl 03/05/2019: jo disponibėl 04/05/2019: jo disponibėl 05/05/2019: jo disponibėl 06/05/2019: jo disponibėl 07/05/2019: jo disponibėl
Iberostar 4* Dhom...
01/05/2019: jo disponibėl 02/05/2019: jo disponibėl 03/05/2019: jo disponibėl 04/05/2019: jo disponibėl 05/05/2019: jo disponibėl 06/05/2019: jo disponibėl 07/05/2019: jo disponibėl
Iberostar 4* Dhom...
01/05/2019: jo disponibėl 02/05/2019: jo disponibėl 03/05/2019: jo disponibėl 04/05/2019: jo disponibėl 05/05/2019: jo disponibėl 06/05/2019: jo disponibėl 07/05/2019: jo disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Montenegro Beach 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė) 4 € 70.00
Iberostar 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) 3 € 86.00
Iberostar 4* Dhomė Familjare (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė) 4 € 100.00


« Zgjidh kėtė kutizė dhe kliko "REFRESH" pėr tė dėrguar kėrkesėn edhe nėse nuk ėshtė disponibėl; pėr tė kaluar mbrapsh nė mėnyrėn normale, mos e zgjidh kutizėn dhe kliko "REFRESH" pėrsėri.