All Inclusive Halkidiki 4 Ditė €89, 5 Ditė €109 - Verė - 4 Ditė II

Halkidiki

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe


Dhomė
Die
20
Maj
Hėn
21
Maj
Mar
22
Maj
Mėr
23
Maj
Enj
24
Maj
Pre
25
Maj
Sht
26
Maj
Die
27
Maj
Calypso 2*S Dhomė...
20/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 21/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 22/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 23/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 24/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 25/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 26/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 27/05/2018: disponibėl nė kėrkesė
Bellagio 3* Dhomė...
20/05/2018: jo disponibėl 21/05/2018: jo disponibėl 22/05/2018: jo disponibėl 23/05/2018: jo disponibėl 24/05/2018: jo disponibėl 25/05/2018: jo disponibėl 26/05/2018: jo disponibėl 27/05/2018: jo disponibėl
Kriopigi Beach 4*...
20/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 21/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 22/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 23/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 24/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 25/05/2018: disponibėl 26/05/2018: disponibėl 27/05/2018: disponibėl
Aristoteles Beach...
20/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 21/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 22/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 23/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 24/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 25/05/2018: disponibėl 26/05/2018: disponibėl 27/05/2018: disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Calypso 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur) 2 € 89.00
Bellagio 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) 3 € 99.00
Kriopigi Beach 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) 3 € 119.00
Aristoteles Beach 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė) 4 € 129.00