All Inclusive Halkidiki 4 Ditė €89, 5 Ditė €109 - Verė - 8 Ditė I5

Halkidiki

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe


Dhomė
Mėr
06
Qer
Enj
07
Qer
Pre
08
Qer
Sht
09
Qer
Die
10
Qer
Hėn
11
Qer
Mar
12
Qer
Mėr
13
Qer
Enj
14
Qer
Pre
15
Qer
Sht
16
Qer
Die
17
Qer
Calypso 2*S Dhomė...
06/06/2018: disponibėl 07/06/2018: disponibėl 08/06/2018: disponibėl 09/06/2018: disponibėl 10/06/2018: disponibėl 11/06/2018: disponibėl 12/06/2018: jo disponibėl 13/06/2018: jo disponibėl 14/06/2018: jo disponibėl 15/06/2018: jo disponibėl 16/06/2018: jo disponibėl 17/06/2018: jo disponibėl
Bellagio 3* Dhomė...
06/06/2018: disponibėl 07/06/2018: disponibėl 08/06/2018: jo disponibėl 09/06/2018: jo disponibėl 10/06/2018: jo disponibėl 11/06/2018: jo disponibėl 12/06/2018: jo disponibėl 13/06/2018: jo disponibėl 14/06/2018: jo disponibėl 15/06/2018: jo disponibėl 16/06/2018: jo disponibėl 17/06/2018: jo disponibėl
Kriopigi Beach 4*...
06/06/2018: disponibėl 07/06/2018: disponibėl 08/06/2018: disponibėl 09/06/2018: disponibėl 10/06/2018: disponibėl 11/06/2018: disponibėl 12/06/2018: jo disponibėl 13/06/2018: jo disponibėl 14/06/2018: jo disponibėl 15/06/2018: jo disponibėl 16/06/2018: jo disponibėl 17/06/2018: jo disponibėl
Aristoteles Beach...
06/06/2018: disponibėl 07/06/2018: disponibėl 08/06/2018: disponibėl 09/06/2018: disponibėl 10/06/2018: disponibėl 11/06/2018: disponibėl 12/06/2018: jo disponibėl 13/06/2018: jo disponibėl 14/06/2018: jo disponibėl 15/06/2018: jo disponibėl 16/06/2018: jo disponibėl 17/06/2018: jo disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Calypso 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur) 2 € 219.00
Bellagio 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) 3 € 259.00
Kriopigi Beach 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) 3 € 299.00
Aristoteles Beach 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė) 4 € 319.00


« Zgjidh kėtė kutizė dhe kliko "REFRESH" pėr tė dėrguar kėrkesėn edhe nėse nuk ėshtė disponibėl; pėr tė kaluar mbrapsh nė mėnyrėn normale, mos e zgjidh kutizėn dhe kliko "REFRESH" pėrsėri.