All Inclusive Halkidiki 4 Ditė €99, 5 Ditė €109 - Verė - 5 Ditė VI

Halkidiki

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe


Dhomė
Mėr
05
Kor
Enj
06
Kor
Pre
07
Kor
Sht
08
Kor
Die
09
Kor
Hėn
10
Kor
Mar
11
Kor
Mėr
12
Kor
Enj
13
Kor
Calypso 2*S Dhomė...
05/07/2017: disponibėl 06/07/2017: disponibėl 07/07/2017: disponibėl 08/07/2017: disponibėl 09/07/2017: disponibėl 10/07/2017: disponibėl 11/07/2017: disponibėl 12/07/2017: disponibėl 13/07/2017: disponibėl
Atrium 3*S Dhomė ...
05/07/2017: disponibėl 06/07/2017: disponibėl 07/07/2017: disponibėl 08/07/2017: disponibėl 09/07/2017: disponibėl 10/07/2017: disponibėl 11/07/2017: disponibėl 12/07/2017: disponibėl 13/07/2017: disponibėl
Kriopigi Beach 4*...
05/07/2017: disponibėl 06/07/2017: disponibėl 07/07/2017: disponibėl 08/07/2017: disponibėl 09/07/2017: disponibėl 10/07/2017: disponibėl 11/07/2017: disponibėl 12/07/2017: disponibėl 13/07/2017: disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Calypso 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) 3 € 129.00
Atrium 3*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė) 4 € 169.00
Kriopigi Beach 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) 3 € 179.00