All Inclusive Halkidiki 4 Ditė €79, 5 Ditė €99 - Verė - 4 Ditė XVII

Halkidiki

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe


Dhomė
Die
01
Sht
Hėn
02
Sht
Mar
03
Sht
Mėr
04
Sht
Enj
05
Sht
Pre
06
Sht
Sht
07
Sht
Die
08
Sht
Calypso 2*S Dhomė...
01/09/2019: disponibėl 02/09/2019: disponibėl 03/09/2019: disponibėl 04/09/2019: disponibėl 05/09/2019: disponibėl 06/09/2019: disponibėl 07/09/2019: disponibėl 08/09/2019: disponibėl
Kassandra Bay 2*S...
01/09/2019: disponibėl 02/09/2019: disponibėl 03/09/2019: disponibėl 04/09/2019: disponibėl 05/09/2019: disponibėl 06/09/2019: disponibėl 07/09/2019: disponibėl 08/09/2019: disponibėl
Kriopigi Beach 4*...
01/09/2019: disponibėl 02/09/2019: disponibėl 03/09/2019: jo disponibėl 04/09/2019: jo disponibėl 05/09/2019: jo disponibėl 06/09/2019: jo disponibėl 07/09/2019: jo disponibėl 08/09/2019: jo disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Calypso 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur +1 Fėmijė) 3 € 129.00
Kassandra Bay 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) 4 € 169.00
Kriopigi Beach 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) 3 € 189.00