Weekend All Inclusive nė Selanik, 3 Ditė €99 - Vjeshtė III

Selanik

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe


Dhomė
Mėr
25
Sht
Enj
26
Sht
Pre
27
Sht
Sht
28
Sht
Die
29
Sht
Hėn
30
Sht
Mar
01
Tet
Hotel Kriopigi 4*...
25/09/2019: jo disponibėl 26/09/2019: jo disponibėl 27/09/2019: disponibėl 28/09/2019: disponibėl 29/09/2019: jo disponibėl 30/09/2019: jo disponibėl 01/10/2019: jo disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Hotel Kriopigi 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) 4 € 99.00