Weekend nė Preveza - Lefkada, 3 Ditė €59 - Weekend II

Parga - Preveza

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe


Dhomė
Mėr
18
Sht
Enj
19
Sht
Pre
20
Sht
Sht
21
Sht
Die
22
Sht
Hėn
23
Sht
Mar
24
Sht
Dhomė Standart Ho...
18/09/2019: jo disponibėl 19/09/2019: jo disponibėl 20/09/2019: disponibėl 21/09/2019: disponibėl 22/09/2019: jo disponibėl 23/09/2019: jo disponibėl 24/09/2019: jo disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Dhomė Standart Hotel 2*S (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) 4 € 59.00