All Inclusive Preveza, 4 Ditė €109, 5 Ditė €149 - Verė - 5 Ditė I

Parga - Preveza

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe


Dhomė
Mėr
27
Qer
Enj
28
Qer
Pre
29
Qer
Sht
30
Qer
Die
01
Kor
Hėn
02
Kor
Mar
03
Kor
Mėr
04
Kor
Enj
05
Kor
Niko 2*S Dhomė St...
27/06/2018: jo disponibėl 28/06/2018: jo disponibėl 29/06/2018: disponibėl 30/06/2018: disponibėl 01/07/2018: disponibėl 02/07/2018: disponibėl 03/07/2018: disponibėl 04/07/2018: disponibėl 05/07/2018: disponibėl
Poseidon Beach 3*...
27/06/2018: jo disponibėl 28/06/2018: jo disponibėl 29/06/2018: jo disponibėl 30/06/2018: jo disponibėl 01/07/2018: jo disponibėl 02/07/2018: jo disponibėl 03/07/2018: disponibėl 04/07/2018: disponibėl 05/07/2018: disponibėl
Lichnos Beach 5* ...
27/06/2018: disponibėl 28/06/2018: disponibėl 29/06/2018: disponibėl 30/06/2018: disponibėl 01/07/2018: disponibėl 02/07/2018: disponibėl 03/07/2018: disponibėl 04/07/2018: disponibėl 05/07/2018: disponibėl
Lichnos Beach 5* ...
27/06/2018: disponibėl 28/06/2018: disponibėl 29/06/2018: disponibėl 30/06/2018: disponibėl 01/07/2018: disponibėl 02/07/2018: disponibėl 03/07/2018: jo disponibėl 04/07/2018: jo disponibėl 05/07/2018: jo disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Niko 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) 4 € 149.00
Poseidon Beach 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) 4 € 199.00
Lichnos Beach 5* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) 3 € 549.00
Lichnos Beach 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) 3 € 689.00