Krishtlindjet nė Budva, 3 Ditė €59 - Krishtlindjet

Budva

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe


Dhomė
Enj
21
Dhj
Pre
22
Dhj
Sht
23
Dhj
Die
24
Dhj
Hėn
25
Dhj
Mar
26
Dhj
Mėr
27
Dhj
Moska 4* Dhomė St...
21/12/2017: jo disponibėl 22/12/2017: jo disponibėl 23/12/2017: disponibėl nė kėrkesė 24/12/2017: disponibėl nė kėrkesė 25/12/2017: jo disponibėl 26/12/2017: jo disponibėl 27/12/2017: jo disponibėl
Avala Resort 4* D...
21/12/2017: jo disponibėl 22/12/2017: jo disponibėl 23/12/2017: disponibėl nė kėrkesė 24/12/2017: disponibėl nė kėrkesė 25/12/2017: jo disponibėl 26/12/2017: jo disponibėl 27/12/2017: jo disponibėl
Splendid 5* Dhomė...
21/12/2017: jo disponibėl 22/12/2017: jo disponibėl 23/12/2017: disponibėl nė kėrkesė 24/12/2017: disponibėl nė kėrkesė 25/12/2017: jo disponibėl 26/12/2017: jo disponibėl 27/12/2017: jo disponibėl
Regent Porto Mont...
21/12/2017: jo disponibėl 22/12/2017: jo disponibėl 23/12/2017: disponibėl nė kėrkesė 24/12/2017: disponibėl nė kėrkesė 25/12/2017: jo disponibėl 26/12/2017: jo disponibėl 27/12/2017: jo disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Moska 4* Dhomė Standart (Max 3 Rritur) 3 € 79.00
Avala Resort 4* Dhomė Standart (Max 3 Rritur) 3 € 91.00
Splendid 5* Dhomė Standart (Max 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) 4 € 129.00
Regent Porto Montonegro 5*L Dhomė Standart (Max 2 Rritur) 2 € 245.00